
| Brändi: | Mazda |
| malli: | 6 2.2 SkyActiv-D 150 16V Nieuwe model! |
| polttoainetta: | diesel |
| teho: | 110 kW |
| moottorin koko: | 2184 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 6 |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2013 / 11 |
| määräajoin hyväksytty: | 18-11-2017 |
| matkamittarin lukema: | 92.261 KM |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | ARVONLISÄVERO. |
| alustan numero: | JMZGJ62162111**** |
| väri-: | grijs |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | sedan |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 1.380 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 108 g/km |
| vahingot: | voorschade airbags-voor-stuk chassis-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen Binnen schermen en chassispoten optisch geen schade. |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Keurig auto met boekjes sleutels en SD kaart. |
