
| oma tunniste: | 27887 |
| Brändi: | Mazda |
| malli: | CX-5 2.2D TS+ Motorschade Lease Pack 2WD |
| polttoainetta: | diesel |
| teho: | 110 kW |
| moottorin koko: | 2191 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 6 |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2013 / 1 |
| määräajoin hyväksytty: | 04-09-2025 |
| matkamittarin lukema: | 256.814 KM |
| : | € 4.900 |
| : | € 4.250 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | **** |
| väri-: | wit |
| runko: | mpv |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| turvatyynyjen lukumäärä: | 6 |
| paino: | 1.385 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 119 g/km |
| vahingot: | alle-airbags-oké chassis-oké coolers-oké staat-recht-op-de-wielen Interieur: erg netjes geen gaten of beschadigingen schade: motor kapot |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken |
Noordeinde 59a
2761BR Zevenhuizen/Moerkapelle (ZH)
Nederland
2.2 Skyactiv D 16V High Power 4WD SUV Diesel 2.191cc 129kW (175pk) 4x4
2.5 SkyActiv-G 192 GT-M 4WD Aut. Schuifdak Leder Bose ACC AHK
CX-5 I (KE,GH) SUV 2.0 SkyActiv-G 165 16V 2WD (PEY6) [121kW] (11-2011= /06-2017)
