
| Brändi: | Mazda |
| malli: | CX-5 2.2D5 110kW Skylease+ Camera Navi |
| polttoainetta: | diesel |
| teho: | 110 kW |
| moottorin koko: | 2191 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2014 / 5 |
| matkamittarin lukema: | 227.566 KM |
| : | € 4.950 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | grijs |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | stationwagen |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 1.395 kg |
| vahingot: | Geen schade Unfallfrei |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
