
| Brändi: | Mazda |
| malli: | CX-5 2.5SKyAcitve 143kW Automaat GT-M AWD |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 143 kW |
| moottorin koko: | 2488 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2019 / 3 |
| määräajoin hyväksytty: | 15-03-2027 |
| matkamittarin lukema: | 100.709 KM |
| : | € 12.950 |
| : | € 10.500 |
| : | € 10.500 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | grijs |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | stationwagen |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 1.563 kg |
| vahingot: | bumper koplampen motorkap radiateur-kapot voorschade stuurairbag-stuk auto-is-verrijdbaar |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
2.5 SkyActiv-G 192 GT-M 4WD Aut. Schuifdak Leder Bose ACC AHK
