
| Brändi: | Mercedes |
| malli: | A-klasse 180 90kW Automaat Pano Ambition |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 90 kW |
| moottorin koko: | 1595 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2018 / 2 |
| matkamittarin lukema: | 264.066 KM |
| : | € 7.800 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | grijs |
| runko: | bestelauto |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.295 kg |
| vahingot: | bumper voorschade Etulokasuoja vasen achterscherm deur-achter deur-voor vasen puoli vaurioitunut achterlichten-rechts bumper alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar coolers-oké |
| erityispiirteet: | Wok Melding Geen INruil! |
