
| oma tunniste: | 28724 |
| Brändi: | Mercedes |
| malli: | B-klasse 220D MOTOR KAPOT Ambition |
| polttoainetta: | diesel |
| teho: | 125 kW |
| moottorin koko: | 2143 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2019 / 6 |
| määräajoin hyväksytty: | 04-09-2025 |
| matkamittarin lukema: | 272.144 KM |
| : | € 4.250 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | **** |
| väri-: | wit |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| turvatyynyjen lukumäärä: | 6 |
| paino: | 1.405 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 144 g/km |
| vahingot: | coolers-oké staat-recht-op-de-wielen Interieur: erg netjes geen gaten of beschadigingen schade: motor kapot vervangen: motor lucht rooster dashboard repareren: achterbumper scheurtje + spuiten gaten in het dak deur links voor restijl deukjes scherm links achter restijl deukjes |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken |
Noordeinde 59a
2761BR Zevenhuizen/Moerkapelle (ZH)
Nederland
180 Automaat Digi Dash Camera Navi Business Solution Luxury
