
| oma tunniste: | 31892 |
| Brändi: | Mercedes |
| malli: | C-klasse C180d Automaat Clima Navi Leder |
| polttoainetta: | diesel |
| teho: | 85 kW |
| moottorin koko: | 1598 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| alkuperää: | be |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2018 / 4 |
| matkamittarin lukema: | 293.942 KM |
| : | € 6.150 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | zilver |
| runko: | stationwagen |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.585 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 121 g/km |
| vahingot: | alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen Interieur: netjes geen gaten of beschadigingen schade: linkerzijde vervangen: scherm links voor koplamp links voor repareren: deur links voor en links achter voor en achterbumper spuiten motorstoringcode: p067100 uitgang gloeibougie cilinder 1 / 3 en 4 heeft elektrische storing of onderbreking |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Let op: Belgisch kenteken |
Noordeinde 59a
2761BR Zevenhuizen/Moerkapelle (ZH)
Nederland
180 AMG Line 83.517 km NAP Motorschade Digi Dash Clima
