
| Brändi: | Mercedes |
| malli: | Cla-klasse 180 Ambition (Sedan 4-dr.) |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 90 kW |
| moottorin koko: | 1600 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| määrä vaihdetta: | 7 |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2018 / 4 |
| matkamittarin lukema: | 227.996 KM |
| : | € 6.250 mukaan lukien alv |
| : | € 5.450 |
| : | € 4.504 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | ARVONLISÄVERO. |
| väri-: | wit |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | sedan |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 1.330 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 121 g/km |
| vahingot: | motorschade alle-airbags-oké chassis-oké coolers-oké staat-recht-op-de-wielen |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken |
Sassenheimseweg 64
5258 HL Berlicum
Nederland
CLA Shooting Brake CLA 180 AMG Line Edition PANO VOL
250+ Launch Edition 85 kWh LED ACC Apple/Android Camera
