
| oma tunniste: | 28788 |
| Brändi: | Mercedes |
| malli: | E-klasse E200 Coupé Motorschade |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 135 kW |
| moottorin koko: | 1796 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| alkuperää: | be |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2010 / 10 |
| määräajoin hyväksytty: | 01-10-2025 |
| matkamittarin lukema: | 205.323 KM |
| : | € 4.850 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | **** |
| väri-: | grijs |
| runko: | coupe |
| ovien lukumäärä: | 3 |
| turvatyynyjen lukumäärä: | 6 |
| paino: | 1.460 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 179 g/km |
| vahingot: | alle-airbags-oké chassis-oké coolers-oké staat-recht-op-de-wielen Motorschade |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Let op Belgisch kenteken |
Noordeinde 59a
2761BR Zevenhuizen/Moerkapelle (ZH)
Nederland
Cabrio 350 BlueTEC Automaat Edition Sport Leder Navi Camera
E (W211) Sedan 3.0 E-280 V6 24V (M272.943) [170kW] (03-2005/12-2008)
