
| oma tunniste: | 70P |
| Brändi: | Mercedes |
| malli: | Sprinter 313 CDi L2H2 Rolstoellift Airco Automaat 95KW Euro 5 |
| polttoainetta: | diesel |
| teho: | 95 kW |
| moottorin koko: | 2143 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2012 / 11 |
| määräajoin hyväksytty: | 15-11-2026 |
| matkamittarin lukema: | 299.043 KM |
| : | € 13.950 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | wit |
| runko: | bestelauto |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| turvatyynyjen lukumäärä: | 1 |
| paino: | 2.879 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 209 g/km |
| vahingot: | alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen GEEN SCHADE ! KEIN UNFALL ! NO DAMAGE ! |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Wielbasis: 367 CM Laadvermogen: 621 KG |
Oldenzaalerstrasse 6
48455 Gildehaus-Bad Bentheim (Dld)
Deutschland
315 CDi Maxi Airco Navi Cruise 360° Camera Apple Carplay 110KW Euro 6
412D Koffer Laadklep Wooncabine WC Douche Koelkast Droger Wasmaschine
