
| oma tunniste: | 22L |
| Brändi: | Mercedes |
| malli: | Sprinter 516 CDi Koffer Laadklep Airco Cruise 120KW Euro 6 |
| polttoainetta: | diesel |
| teho: | 120 kW |
| moottorin koko: | 2143 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 6 |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2017 / 3 |
| matkamittarin lukema: | 105.888 KM |
| : | € 24.950 mukaan lukien alv |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | ARVONLISÄVERO. |
| väri-: | wit |
| kaupallinen lisenssi: | Joo |
| runko: | bestelauto |
| ovien lukumäärä: | 2 |
| turvatyynyjen lukumäärä: | 1 |
| paino: | 2.760 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 187 g/km |
| vahingot: | alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen GEEN SCHADE ! KEIN UNFALL ! NO DAMAGE ! |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Wielbasis: 433 CM Laadvermogen: 740 KG Laadruimte: 437L X 211B X 233H |
Oldenzaalerstrasse 6
48455 Gildehaus-Bad Bentheim (Dld)
Deutschland
315 CDi Maxi Airco Navi Cruise 360° Camera Apple Carplay 110KW Euro 6
412D Koffer Laadklep Wooncabine WC Douche Koelkast Droger Wasmaschine
