| oma tunniste: | V1202609704 |
| Brändi: | Mercedes |
| malli: | Vito Vito (447.6) Van 2.2 114 CDI 16V (OM651.950) [100kW] (10-2014/...) |
| polttoainetta: | diesel |
| teho: | 100 kW |
| moottorin koko: | 2143 KS |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2017 / 3 |
| matkamittarin lukema: | 404.120 KM |
| : | € 4.495 ilman ALV. |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | ARVONLISÄVERO. |
| alustan numero: | WDF4476031326**** |
| moottorin koodi: | OM651.950 |
| väri-: | niet van toepassing |
| paino: | 1.906 kg |
| vahingot: | achter schade front schade de auto heeft gebruikerssporen motor managm=
ent lamp brandt.
|
vaihtoehtoja
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling