| oma tunniste: | V1202615936 |
| Brändi: | Mini |
| malli: | Clubman Clubman (F54) Combi 1.5 Cooper 12V (B36A15A) [100kW] (12-2014/02-2024=
) |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 100 kW |
| moottorin koko: | 1499 KS |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2018 / 6 |
| matkamittarin lukema: | 151.427 KM |
| : | € 6.495 |
| : | € 695  |
| : | € 5.200  |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | WMWLN310X02G4**** |
| moottorin koodi: | B36A15A |
| väri-: | grijs |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 1.275 kg |
| vahingot: | front schade schades rondom=20
|
vaihtoehtoja
airco
centrale portiervergrendeling
cruise control
elek ramen v/a
lich=
tmetalen velgen
metallic lak