
| Brändi: | Mini |
| malli: | Countryman COOPER SE 1.5 100kW Automaat Pano ALL4 |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 100 kW |
| moottorin koko: | 1499 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2019 / 11 |
| määräajoin hyväksytty: | 15-08-2027 |
| matkamittarin lukema: | 70.947 KM |
| : | € 10.350 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | blauw |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | stationwagen |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 1.675 kg |
| vahingot: | bumper koplamp-rechts motorkap voorschade voorscherm dakairbag-stuk passagierairbag-stuk auto-is-verrijdbaar |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Geen INruil! |
COOPER HYBRIDE PLUG IN SE 4AWD AUTOMAAT NAVI CLIMA LEER LED PDC B.J 2019
