
| oma tunniste: | 271125 |
| Brändi: | Mini |
| malli: | One Mini Mini 1.5 One |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 75 kW |
| moottorin koko: | 1499 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 6 |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2019 / 4 |
| määräajoin hyväksytty: | 18-04-2027 |
| matkamittarin lukema: | 147.091 KM |
| : | € 5.750 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | **** |
| väri-: | grijs |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| turvatyynyjen lukumäärä: | 6 |
| paino: | 1.175 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 122 g/km |
| vahingot: | koplamp-links Etulokasuoja vasen deur-voor voorraam gebruikssporen |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken |
