| oma tunniste: | 6558 |
| Brändi: | Mitsubishi |
| malli: | Grandis 2.4-16V InSport 7-Peroons Climate Cruise LPG |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 121 kW |
| moottorin koko: | 2378 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 5 |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2011 / 1 (2011 / 1) |
| määräajoin hyväksytty: | 04-05-2026 |
| matkamittarin lukema: | 307.517 KM |
| : | € 2.075 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | grijs |
| runko: | mpv |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.668 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 223 g/km |
| erityispiirteet: | Algemene informatie Merk: Mitsubishi Model: Grandis Type: 2.4-16V InSport 7-Peroons Climate Cruise LPG Modelreeks: okt. 2006 - mrt. 2011
Technische informatie Koppel: 217 Nm Aantal cilinders: 4 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 65 liter Acceleratie (0-100): 10,0 s Topsnelheid: 200 km/u
Maten Afmetingen (LxBxH): 479 x 180 x 170 cm Wielbasis: 283 cm
Gewichten Laadvermogen: 582 kg GVW: 2.250 kg Max. trekgewicht: 1.600 kg (ongeremd 570 kg)
Interieur Aantal zitplaatsen: 7
Milieu Energielabel: F
Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 9,4 l/100km (1 op 10,6) Brandstofverbruik in de stad: 12,8 l/100km (1 op 7,8) Brandstofverbruik op de snelweg: 7,4 l/100km (1 op 13,5)
Historie Aantal eigenaren: 2
Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 478 - € 507 per kwartaal
Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl
Rondom enkele gebruikerssporen
Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl
Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden.
|
vaihtoehtoja
Turvatyynyt
- airbag-bestuurder
- airbags-voor
- airbags-voor-zij
Jäähdytys ja lämmitys
- airconditioning
- climacontrol
- gescheiden-temperatuurregeling
Mukavuus (sisustus)
- boardcomputer
- cruise-control
- stuurbekrachtiging
- verstelbaar-stuurwiel
Mukavuus (ulkopuolinen)
- centrale-deurvergrendeling
- elektrisch-bedienbare-ramen-rondom
- elektrisch-bedienbare-ramen-voor
- elektrisch-inklapbare-spiegels
- elektrisch-verstelbare-buitenspiegels
- verwarmde-spiegels
Ulkopuoli
- afdekbare-bagageruimte
- bumpers-in-carrosseriekleur
- dakrails
- getint-glas
- lichtmetalen-velgen
- metallic-lak
- parkeersensor-achter
- spiegels-in-carrosseriekleur
Lichtmetalen velgen 17"
12Volt aansluiting
Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
Airbag(s)
Airbag(s) hoofd achter
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) voor
Airbag(s) voor + zij
Airbag(s) voor + zij + overige
Alarm klasse 1(startblokkering)
Alarmsysteem
Audio
Brake Assist System
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
centrale vergrendeling met afstandsbediening
Climate control (L/R gescheiden)
Dakspoiler
El. Ramen
Elektronische remkrachtverdeling
Extra getint glas achter
Hoedenplank/rolhoes
Hoofdsteunen achter
Mistlampen
PDC
stuur en versnellingspook (kunst)leder
Stuur verstelbaar