
| Brändi: | Mitsubishi |
| malli: | Outlander 2.0 PHEV 89kW Automaat Instyle |
| polttoainetta: | hybridi bensiini |
| teho: | 89 kW |
| moottorin koko: | 1998 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2014 / 5 |
| matkamittarin lukema: | 426.344 KM |
| : | € 4.350 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | wit |
| runko: | stationwagen |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 1.785 kg |
| vahingot: | gebruikssporen auto-is-verrijdbaar auto-kan-rijdend-mee Convertor maakt geluid. |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
2.4 PHEV 99KW Clima Navi Schuifdak IntenseNAP
2.4 PHEV 99KW Autom. Clima Navi Schuifdak S-Edition NAP
