
| Brändi: | Mitsubishi |
| malli: | Outlander 2.0 PHEV Business Edition |
| polttoainetta: | hybridi bensiini |
| teho: | 89 kW |
| moottorin koko: | 2000 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2015 / 11 |
| matkamittarin lukema: | 209.161 KM |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | bruin |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | suv-terreinwagen |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.820 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 42 g/km |
| vahingot: | voorruit rechterschade alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen AUTO HEEFT LANGS EEN BRANDENDE HUIS GESTAAN |
| erityispiirteet: | wok-melding |
Sassenheimseweg 64
5258 HL Berlicum
Nederland
2.4 PHEV 99KW Clima Navi Schuifdak IntenseNAP
2.4 PHEV 99KW Autom. Clima Navi Schuifdak S-Edition NAP
