
| Brändi: | Peugeot |
| malli: | 308 SW 1.2PT 96kW Allure Pack Business |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 96 kW |
| moottorin koko: | 1199 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2023 / 1 |
| määräajoin hyväksytty: | 14-04-2027 |
| matkamittarin lukema: | 105.458 KM |
| : | € 11.800 mukaan lukien alv |
| : | € 9.500 |
| : | € 7.850 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | ARVONLISÄVERO. |
| väri-: | zwart |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | stationwagen |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 1.285 kg |
| vahingot: | achterklep achterschade bumper reservewielbak alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
