
| oma tunniste: | 090261 |
| Brändi: | Nissan |
| malli: | Juke 1.0i - 12V TURBO |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 84 kW |
| moottorin koko: | 999 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 6 |
| alkuperää: | Ranska |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2021 / 1 |
| määräajoin hyväksytty: | 14-01-2027 |
| matkamittarin lukema: | 38.000 KM |
| : | € 5.950 |
| : | € 5.950 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | zwart |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | suv-terreinwagen |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| Hiilidioksidipäästöt: | 134 g/km |
| vahingot: | chassis-oké staat-recht-op-de-wielen |
1.2 DIG-T 6-bak S/S Connect Edition - nap - 360cam - navi - line + side assist - keyless
1.6 DIG-T Aut. Tekna All-Mode 4X4 Leder Navi Clima Cruise Camera
1.6 Hybrid N-Design LED Apple/Android Navi Camera SHZ
