| oma tunniste: | V1202616012 |
| Brändi: | Nissan |
| malli: | Micra Micra (K13) Hatchback 1.2 12V (HR12DE) [59kW] (05-2010/03-2017) |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 59 kW |
| moottorin koko: | 1198 KS |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2013 / 2 |
| matkamittarin lukema: | 74.312 KM |
| : | € 1.995 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | MDHFBUK13U051**** |
| moottorin koodi: | HR12DE |
| väri-: | grijs |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 890 kg |
| vahingot: | motor loopt onregelmatig. rechter zijschade schades rondom=20
|
vaihtoehtoja
airco
centrale portiervergrendeling
elek ramen v
metallic lak