
| oma tunniste: | 4734 |
| Brändi: | Nissan |
| malli: | Murano 3.5 V6 Aut Leder Clima Cruise SHZ Open-Dak |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 172 kW |
| moottorin koko: | 3498 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2007 / 1 (2007 / 1) |
| määräajoin hyväksytty: | 15-01-2025 |
| matkamittarin lukema: | 129.041 KM |
| : | € 2.675 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | grijs |
| runko: | suv-terreinwagen |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.690 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 295 g/km |
| erityispiirteet: | Algemene informatie Merk: Nissan Model: Murano Type: 3.5 V6 Aut Leder Clima Cruise SHZ Open-Dak Carrosserievorm: SUV Modelreeks: jan. 2004 - okt. 2008 Technische informatie Koppel: 318 Nm Aantal cilinders: 6 Tankinhoud: 82 liter Acceleratie (0-100): 8,9 s Topsnelheid: 200 km/u Maten Wielbasis: 283 cm Gewichten Laadvermogen: 601 kg GVW: 2.291 kg Max. trekgewicht: 1.500 kg (ongeremd 750 kg) Interieur Aantal zitplaatsen: 5 Milieu Energielabel: G Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 12,3 l/100km (1 op 8,1) Brandstofverbruik in de stad: 17,2 l/100km (1 op 5,8) Brandstofverbruik op de snelweg: 9,5 l/100km (1 op 10,5) Historie Aantal eigenaren: 3 Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 293 - € 320 per kwartaal Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl Voorschade Schakelstang van de versnellingsbak geknapt Alle airbags oke Compleet kenteken Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden. |
Weibuorren 1A
9247AX Ureterp
Nederland
Murano (Z50) SUV 3.5 V6 24V 4x4 (VQ35DE) [172kW] (08-2003/09-2008)
