| oma tunniste: | V1202616046 |
| Brändi: | Nissan |
| malli: | Note Note (E11) MPV 1.4 16V (CR14DE) [65kW] (01-2006/08-2013) |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 65 kW |
| moottorin koko: | 1386 KS |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2010 / 3 |
| matkamittarin lukema: | 265.883 KM |
| : | € 1.495 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | SJNFAAE11U203**** |
| moottorin koodi: | CR14DE |
| väri-: | rood |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 1.067 kg |
| vahingot: | de auto heeft gebruikerssporen uitlaat is afgebroken.=20
|
vaihtoehtoja
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling