
| Brändi: | Nissan |
| malli: | Qashqai 1.2 85kW Automaat Pano Tekna |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 85 kW |
| moottorin koko: | 1197 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2015 / 10 |
| määräajoin hyväksytty: | 28-06-2026 |
| matkamittarin lukema: | 136.156 KM |
| : | € 5.850 |
| : | € 5.250 |
| : | € 5.250 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | bruin |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | mpv |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 1.260 kg |
| vahingot: | bumper voorruit voorschade Etulokasuoja vasen deur-achter deur-voor vasen puoli vaurioitunut wielophanging-links passagierairbag-stuk stuurairbag-stuk gebruikssporen coolers-oké motor-loopt |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
