
| oma tunniste: | 6327 |
| Brändi: | Nissan |
| malli: | Qashqai 1.2 Connect Edition Automaat Navigatie Climate Cruise |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 85 kW |
| moottorin koko: | 1197 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2016 / 3 (2016 / 3) |
| määräajoin hyväksytty: | 11-07-2026 |
| matkamittarin lukema: | 113.949 KM |
| : | € 4.250 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | grijs |
| runko: | suv-terreinwagen |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.260 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 133 g/km |
| erityispiirteet: | Algemene informatie Merk: Nissan Model: QASHQAI Type: 1.2 Connect Edition Automaat Navigatie Climate Cruise Carrosserievorm: SUV Modelreeks: jul. 2014 - dec. 2015 Technische informatie Koppel: 165 Nm Aantal cilinders: 4 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 55 liter Acceleratie (0-100): 12,9 s Topsnelheid: 173 km/u Maten Afmetingen (LxBxH): 438 x 181 x 159 cm Wielbasis: 265 cm Gewichten Laadvermogen: 620 kg GVW: 1.880 kg Max. trekgewicht: 1.000 kg (ongeremd 680 kg) Interieur Aantal zitplaatsen: 5 Milieu en verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 5,8 l/100km (1 op 17,2) Energielabel: B Historie Aantal eigenaren: 2 Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl Linker zijschade Motor oke Stuur- en dashboard airbags stuk Wok melding Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden. |
Weibuorren 1A
9247AX Ureterp
Nederland
