| oma tunniste: | 1KVG397 / 989 |
| Brändi: | Nissan |
| malli: | Qashqai 1.2 Tekna - N-Connect |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 85 kW |
| moottorin koko: | 1197 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 6 |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2018 / 4 |
| määräajoin hyväksytty: | 17-04-2027 |
| matkamittarin lukema: | 167.675 KM |
| : | € 4.950 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | SJNFEAJ11U203**** |
| väri-: | wit |
| runko: | mpv |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.350 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 129 g/km |
| vahingot: | bumper koplamp-links motorkap voorruit voorschade airbags-voor-stuk gordelspanner-links-stuk gordelspanner-rechts-stuk auto-is-verrijdbaar chassis-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen Voorschde-Voorbumper + Bumperbalk- Motorkap - Koplampen en iets koelers geraakt (niet lek - o.k ?)
|
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Belgisch kenteken - Dashboard (Incl.Airbags leverbaar tegen meerprijs) In stock Dashboard + Airbags (Not included Price)
|
vaihtoehtoja
Viihde
- audio-cd-speler
- navigatiesysteem
Mukavuus (ulkopuolinen)
- centrale-deurvergrendeling
- elektrisch-bedienbare-ramen-rondom
- elektrisch-inklapbare-spiegels
- elektrisch-verstelbare-buitenspiegels
- verwarmde-spiegels
Ulkopuoli
- bumpers-in-carrosseriekleur
- dakrails
- getint-glas
- lichtmetalen-velgen
- panoramadak
- spiegels-in-carrosseriekleur
Tekna - N-Connect uitvoering