| oma tunniste: | V1202609879 |
| Brändi: | Opel |
| malli: | Ampera Ampera Hatchback 1.4 16V (A14XFL(Euro 5)) [63kW] (11-2011/03-2015) |
| polttoainetta: | hybridi bensiini |
| teho: | 63 kW |
| moottorin koko: | 1398 KS |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2013 / 11 |
| matkamittarin lukema: | 161.756 KM |
| : | € 2.250 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | 1G0R86E4XDU10**** |
| moottorin koodi: | A14XFL(Euro 5) |
| väri-: | wit |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 1.632 kg |
| vahingot: | motor managment lamp brandt. de auto heeft gebruikerssporen accu pakke=
t niet in orde.
|
vaihtoehtoja
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling