
| Brändi: | Opel |
| malli: | Astra 1.4 Edition |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 74 kW |
| moottorin koko: | 1400 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 5 |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2012 / 8 |
| määräajoin hyväksytty: | 03-02-2027 |
| matkamittarin lukema: | 192.020 KM |
| : | € 2.250 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | zwart |
| maalityyppi: | vakiona |
| runko: | stationwagen |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.337 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 139 g/km |
| vahingot: | gebruikssporen alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken |
Sassenheimseweg 64
5258 HL Berlicum
Nederland
