
| Brändi: | Opel |
| malli: | Astra Astra Sports Tourer 1.0 Business+ |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 77 kW |
| moottorin koko: | 998 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 6 |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2018 / 1 |
| määräajoin hyväksytty: | 07-01-2022 |
| matkamittarin lukema: | 78.000 KM |
| : | € 5.650 mukaan lukien alv |
| : | € 5.650 |
| : | € 4.650 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | ARVONLISÄVERO. |
| väri-: | zwart |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | stationwagen |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| turvatyynyjen lukumäärä: | 8 |
| paino: | 1.178 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 103 g/km |
| vahingot: | bumper koplamp-links koplamp-rechts motorkap radiateur-kapot Etulokasuoja vasen voorscherm airbags-voor-stuk auto-is-verrijdbaar chassis-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen voorschade en linker en rechter zijkant wat schaafschade recht op zijn wielen motor start en is oke auto rijd oke. |
| erityispiirteet: | wok-melding na een schadekeuring in nedeerland nog 1100 euro BPM terug te vragen. mooie schroefschade motor start en auto rijd BTW auto prijs voor EXPORT 4650 EX BTW. |
Wildertstraat 1
4751SL Oud Gastel
Nederland
