
| Brändi: | Opel |
| malli: | Astra SPORTS TOURER 1.0i 77kW E6 |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 77 kW |
| moottorin koko: | 999 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 5 |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2017 / 6 |
| määräajoin hyväksytty: | 28-02-2027 |
| matkamittarin lukema: | 130.291 KM |
| : | € 3.850 |
| : | € 3.400 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | grijs |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | stationwagen |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.178 kg |
| vahingot: | voorschade alle-airbags-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Exportprijs alleen geldig na inlevering EU registratiebewijs Exportprice only valid after delivery EU registrationform Exportpreis nur gultig nach uberweisung EU registration |
Sports Tourer 1.2 Turbo Hybrid GS-Line Aut. LED ACC Apple/Android 360° LRHZ 2.318 km!
