| oma tunniste: | V1202615627 |
| Brändi: | Opel |
| malli: | Combo Combo Van 1.6 CDTI 16V (A16FDH(Euro 5)) [77kW] (02-2012/12-2018) |
| polttoainetta: | diesel |
| teho: | 77 kW |
| moottorin koko: | 1598 KS |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2018 / 4 |
| matkamittarin lukema: | 214.183 KM |
| : | € 2.250 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | W0L6WZR1BJ963**** |
| moottorin koodi: | A16FDH(Euro 5) |
| väri-: | niet van toepassing |
| paino: | 1.405 kg |
| vahingot: | de auto heeft gebruikerssporen start niet
|
vaihtoehtoja
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling