| Brändi: | Opel |
| malli: | Corsa 1.3 CDTI ECOFLEX |
| polttoainetta: | diesel |
| teho: | 70 kW |
| moottorin koko: | 1248 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 5 |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2011 / 9 |
| määräajoin hyväksytty: | 21-08-2026 |
| matkamittarin lukema: | 206.102 KM |
| : | € 1.000 |
| : | € 1.000  |
| : | € 1.000  |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | bruin |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| turvatyynyjen lukumäärä: | 6 |
| paino: | 1.099 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 95 g/km |
| vahingot: | bumper koplamp-links Etulokasuoja vasen alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen Links voorschade uitlaat lekt koelers oke.
|
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Leuke corsa 1.3 cdti met links voor schade.
Koelers zijn heel motor is oke alleen uitlaat lekt bij voorpijp.
|
vaihtoehtoja
Jäähdytys ja lämmitys
- airconditioning
- climacontrol
Viihde
- audio-cd-speler
- audio-stuurbediening
- aux-aanlsuiting-mp3-ipod
- navigatiesysteem
Mukavuus (sisustus)
- boardcomputer
- buitentemperatuurmeter
- cruise-control
- stuurbekrachtiging
- verstelbaar-stuurwiel
Mukavuus (ulkopuolinen)
- centrale-deurvergrendeling
- elektrisch-bedienbare-ramen-voor
- elektrisch-verstelbare-buitenspiegels
Ulkopuoli
- getint-glas
- lichtmetalen-velgen
- metallic-lak
Navigatie
airco
sportvelgen
elektrische rame
euro 5.