
| Brändi: | Opel |
| malli: | Corsa 1.4-16V Enjoy |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 66 kW |
| moottorin koko: | 1364 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2007 / 6 |
| määräajoin hyväksytty: | 12-02-2026 |
| matkamittarin lukema: | 256.952 KM |
| : | € 750 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | grijs |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 3 |
| paino: | 1.040 kg |
| vahingot: | achterscherm gebruikssporen auto-kan-rijdend-mee |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken APK verlopen / MEENEEMPRIJS! |
Berghseweg 20
7071PW Ulft (NL)
Nederland
Bj:02-2021 Elegance 1.2 Full-Led koplampen Digitale cockpit Climatecontrol CruiseControl Stoelverwarming stuurwiel met verwarming Apple CarPlay MirrorLink Achteruitrijcamera Lichtautomaat Drivelane assistent regensensor led mistlampen Parkeersensoren Blin
