
| Brändi: | Opel |
| malli: | Corsa 96 kW (131 PK) 1199 cc. ULTIMATE |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 96 kW |
| moottorin koko: | 1199 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| määrä vaihdetta: | 6 |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2020 / 11 |
| määräajoin hyväksytty: | 27-11-2024 |
| matkamittarin lukema: | 25.000 KM |
| : | € 6.500 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | grijs |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| turvatyynyjen lukumäärä: | 6 |
| paino: | 1.133 kg |
| vahingot: | bumper koplampen motorkap motorschade radiateur-kapot voorschade passagierairbag-stuk stuurairbag-stuk chassis-oké |
| erityispiirteet: | wok-melding |
Opel Corsa F Elegance Ful Led Navi Pro Leder Digital cocpit kamera
