
| oma tunniste: | 5241 |
| Brändi: | Opel |
| malli: | Crossland 1.2 Turbo Elegance Navigatie Camera PDC DAB |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 81 kW |
| moottorin koko: | 1199 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 6 |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2021 / 7 (2021 / 7) |
| määräajoin hyväksytty: | 17-07-2025 |
| matkamittarin lukema: | 38.991 KM |
| : | € 10.950 |
| : | € 9.950 |
| : | € 8.223 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | ARVONLISÄVERO. |
| väri-: | grijs |
| runko: | suv-terreinwagen |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.154 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 108 g/km |
| erityispiirteet: | Algemene informatie Merk: Opel Model: Crossland Type: 1.2 Turbo Elegance Navigatie Camera PDC DAB Carrosserievorm: SUV Modelreeks: jan. 2020 - mrt. 2023 Technische informatie Koppel: 205 Nm Aantal cilinders: 3 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 45 liter Acceleratie (0-100): 10,9 s Topsnelheid: 187 km/u Maten Afmetingen (LxBxH): 423 x 177 x 161 cm Wielbasis: 260 cm Gewichten Laadvermogen: 641 kg GVW: 1.795 kg Max. trekgewicht: 840 kg (ongeremd 600 kg) Interieur Aantal zitplaatsen: 5 Milieu Energielabel: C Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 4,7 l/100km (1 op 21,3) Brandstofverbruik in de stad: 5,8 l/100km (1 op 17,2) Brandstofverbruik op de snelweg: 4,1 l/100km (1 op 24,4) Historie Aantal eigenaren: 3 Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 166 - € 182 per kwartaal Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl Rijdbare linker- voorschade Alle airbags oke Compleet kenteken Keurige Nederlands geleverde Crossland! Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden. |
Weibuorren 1A
9247AX Ureterp
Nederland

