| oma tunniste: | V1202613259 |
| Brändi: | Opel |
| malli: | Monterey Monterey (A) Terreinwagen 3.2 V6 24V (6VD1) [130kW] (08-1991/03-1994)= |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 130 kW |
| moottorin koko: | 3165 KS |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 1993 / 12 |
| matkamittarin lukema: | 281.999 KM |
| : | € 2.495 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | JACUBS25DP710**** |
| moottorin koodi: | 6VD1 |
| väri-: | blauw |
| ovien lukumäärä: | 3 |
| paino: | 1.900 kg |
| vahingot: | de auto heeft gebruikerssporen slechte lak roest=20
|
vaihtoehtoja
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling