
| Brändi: | Opel |
| malli: | Zafira 1.4 Design Edition 7p. (MPV 5-dr.) |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 103 kW |
| moottorin koko: | 1400 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 6 |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2013 / 5 |
| matkamittarin lukema: | 189.158 KM |
| : | € 2.950 |
| : | € 2.350 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | grijs |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | mpv |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.513 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 144 g/km |
| vahingot: | voorschade wielophanging-links gebruikssporen alle-airbags-oké coolers-oké motor-loopt |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken |
Sassenheimseweg 64
5258 HL Berlicum
Nederland
