
| Brändi: | Opel |
| malli: | Zafira 1.6 CDTi 100kW 7persoons Business+ |
| polttoainetta: | diesel |
| teho: | 100 kW |
| moottorin koko: | 1598 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2014 / 7 |
| matkamittarin lukema: | 406.032 KM |
| : | € 3.850 mukaan lukien alv |
| : | € 3.250 |
| : | € 2.700 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | ARVONLISÄVERO. |
| väri-: | bruin |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | mpv |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.601 kg |
| vahingot: | gebruikssporen auto-is-verrijdbaar Lekkende verstuivers Leaking Injectors. |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
Zafira (M75) MPV 1.8 16V Ecotec (Z18XER(Euro 4)) [103kW] (07-2005/04-= 2015)
