| oma tunniste: | 6576 |
| Brändi: | Opel |
| malli: | Zafira 1.6 Cosmo 7-Persoons Climate Cruise |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 85 kW |
| moottorin koko: | 1598 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 5 |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2010 / 6 (2010 / 6) |
| määräajoin hyväksytty: | 30-06-2026 |
| matkamittarin lukema: | 232.101 KM |
| : | € 1.075 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | grijs |
| runko: | mpv |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.405 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 169 g/km |
| erityispiirteet: | Algemene informatie Merk: Opel Model: Zafira Type: 1.6 Cosmo 7-Persoons Climate Cruise Modelreeks: jan. 2008 - dec. 2011 Modelcode: B
Technische informatie Koppel: 155 Nm Aantal cilinders: 4 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 58 liter Acceleratie (0-100): 14,2 s Topsnelheid: 177 km/u
Maten Afmetingen (LxBxH): 450 x 180 x 167 cm Wielbasis: 270 cm
Gewichten Laadvermogen: 685 kg GVW: 2.090 kg Max. trekgewicht: 1.000 kg (ongeremd 750 kg)
Interieur Aantal zitplaatsen: 7
Milieu Energielabel: C
Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 7,1 l/100km (1 op 14,1) Brandstofverbruik in de stad: 9,3 l/100km (1 op 10,8) Brandstofverbruik op de snelweg: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Historie Aantal eigenaren: 2
Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl
Rondom enkele beschadigingen Let op! Tik in motor! Alle airbags oke Compleet kenteken
Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl
Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden.
|
vaihtoehtoja
Turvatyynyt
- airbag-bestuurder
- airbags-voor
- airbags-voor-zij
Jäähdytys ja lämmitys
- airconditioning
- climacontrol
- gescheiden-temperatuurregeling
Viihde
- audio-cd-speler
- aux-aanlsuiting-mp3-ipod
Mukavuus (sisustus)
- boardcomputer
- cruise-control
- regensensor
- stuurbekrachtiging
- verstelbaar-stuurwiel
Mukavuus (ulkopuolinen)
- centrale-deurvergrendeling
- elektrisch-bedienbare-ramen-rondom
- elektrisch-bedienbare-ramen-voor
- elektrisch-verstelbare-buitenspiegels
- verwarmde-spiegels
Ulkopuoli
- afdekbare-bagageruimte
- bumpers-in-carrosseriekleur
- dakrails
- getint-glas
- lichtmetalen-velgen
- spiegels-in-carrosseriekleur
- trekhaak
Sisustus
- bestuurdersstoel-in-hoogte-verstelbaar
- lederen-stuurwiel
- middenarmsteun-voor
12Volt aansluiting
Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
Airbag(s)
Airbag(s) voor
Airbag(s) voor + zij
Alarm klasse 1(startblokkering)
Alarmsysteem
Armsteun
Audio
Binnenspiegel automatisch dimmend
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
centrale vergrendeling met afstandsbediening
Climate control (L/R gescheiden)
Dimlichten automatisch
El. Ramen
Extra getint glas achter
Hoedenplank/rolhoes
lendesteun(en) verstelbaar
Lichtmetalen velgen 16"
Lichtsensor
Metaal-/micakleur
Mistlampen
Radiovoorbereiding
Stuur verstelbaar
Stuurwiel multifunctioneel
Verstelbare lendesteun bestuurdersstoel
Verstelbare lendesteun passagiersstoel