| oma tunniste: | V1202615473 |
| Brändi: | Opel |
| malli: | Zafira Zafira (F75) MPV 1.6 16V (Z16XE(Euro 4)) [74kW] (04-1999/06-2005) |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 74 kW |
| moottorin koko: | 1598 KS |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2003 / 3 |
| matkamittarin lukema: | 373.143 KM |
| : | € 895 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| alustan numero: | W0L0TGF753216**** |
| moottorin koodi: | Z16XE(Euro 4) |
| väri-: | grijs |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 1.293 kg |
| vahingot: | de auto heeft gebruikerssporen motor managment lamp brandt. roest=20
|
vaihtoehtoja
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling