
| Brändi: | Peugeot |
| malli: | 107 1.0-12v automaat 68pk XS 5drs - nap - carplay - airco - 49dkm - elektr ramen - toerenteller |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 50 kW |
| moottorin koko: | 998 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| määrä vaihdetta: | 5 |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2009 / 7 |
| määräajoin hyväksytty: | 07-10-2026 |
| matkamittarin lukema: | 49.928 KM |
| : | € 3.950 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | zwart |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| turvatyynyjen lukumäärä: | 4 |
| paino: | 815 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 107 g/km |
| vahingot: | gebruikssporen alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen Volledig rijdbaar - lichte schade rechtsvoor + achterbumper spuitwerk - geen storingen - recht op wielen - full fahrbereitet |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Deze originele nederlandse Peugeot 107 1.0-12v XS AUTOMAAT 5drs staat sinds 2009 op kenteken is voorzien van een benzine-motor heeft een maximum vermogen van 50kW (68PK) en een cilinderinhoud van 998 cc. De personenauto heeft een topsnelheid van 157 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 in 14 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 4.6 liter per 100 km en hij weegt 815 kg. De APK is geldig tot 07-10-2026 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 72.17 euro per kwartaal |
1.0-12v automaat 68pk XS 5drs - nap - carplay - airco - 49dkm - elektr ramen - toerenteller
