| oma tunniste: | 32024 |
| Brändi: | Peugeot |
| malli: | 107 1.0-12V XS Airco |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 50 kW |
| moottorin koko: | 998 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 5 |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2008 / 2 |
| matkamittarin lukema: | 140.088 KM |
| : | € 900 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | zwart |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 780 kg |
| vahingot: | alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar chassis-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen schade: voorzijde vervangen: Motorkap front koplampen voorbumper compleet met balk voorruit barst airco leidingen motor steun motor zijde afgebroken radiatoren pakket
|
| erityispiirteet: | compleet-kenteken
|
vaihtoehtoja
achterbank in delen neerklapbaar
alarm klasse 1(startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
bestuurdersairbag
buitenspiegels in carrosseriekleur
bumpers in carrosseriekleur
centrale vergrendeling met afstandsbediening
elektrische ramen voor
elektronische remkrachtverdeling
hoofdsteunen achter
passagiersairbag
stuur verstelbaar
stuurbekrachtiging
zij airbag(s) voor