
| oma tunniste: | 5575 |
| Brändi: | Peugeot |
| malli: | 108 1.0 e-VTi Active Airco PDC 5-Deurs |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 50 kW |
| moottorin koko: | 998 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 5 |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2014 / 11 (2014 / 11) |
| määräajoin hyväksytty: | 07-02-2026 |
| matkamittarin lukema: | 154.724 KM |
| : | € 2.375 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | bruin |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 815 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 88 g/km |
| erityispiirteet: | Algemene informatie Merk: Peugeot Model: 108 Type: 1.0 e-VTi Active Airco PDC 5-Deurs Modelreeks: jun. 2014 - apr. 2018 Technische informatie Koppel: 95 Nm Aantal cilinders: 3 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 35 liter Acceleratie (0-100): 14,3 s Topsnelheid: 157 km/u Maten en gewichten Laadvermogen: 425 kg GVW: 1.240 kg Afmetingen (LxBxH): 348 x 162 x 146 cm Wielbasis: 234 cm Interieur Bekleding: Stof Aantal zitplaatsen: 4 Milieu Energielabel: A Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 3,8 l/100km (1 op 26,3) Brandstofverbruik in de stad: 4,5 l/100km (1 op 22,2) Brandstofverbruik op de snelweg: 3,4 l/100km (1 op 29,4) Onderhoud, historie en staat Aantal eigenaren: 2 Aantal sleutels: 1 Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 67 - € 74 per kwartaal Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl Rijdbare voorschade Stuur- en dashboard airbags stuk Hemelairbag links stuk Wok melding Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden. |
Weibuorren 1A
9247AX Ureterp
Nederland
1.0 e-VTi 69pk Première CabrioTop - nap - camera - keyless entry + start - elektr dak - clima - cruise - carplay
