| Brändi: | Peugeot |
| malli: | 207 1.6-16V T Sport |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 110 kW |
| moottorin koko: | 1598 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 5 |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2007 / 8 |
| määräajoin hyväksytty: | 15-08-2026 |
| matkamittarin lukema: | 82.239 KM |
| : | € 1.950 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | grijs |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | cabriolet |
| ovien lukumäärä: | 2 |
| paino: | 1.393 kg |
| vahingot: | achterscherm oikea etuovi alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen rijdbare schade. bekijk de fotoserie voor een beeld van de schade
|
| erityispiirteet: | compleet-kenteken
|
vaihtoehtoja
Mukavuus (sisustus)
- Handsfree-bellen
- bandenspanningssensor
- boardcomputer
- buitentemperatuurmeter
- cruise-control
- stuurbekrachtiging
- verstelbaar-stuurwiel
Mukavuus (ulkopuolinen)
- centrale-deurvergrendeling
- elektrisch-bedienbare-ramen-voor
- elektrisch-inklapbare-spiegels
- elektrisch-verstelbare-buitenspiegels
- verwarmde-spiegels
Ulkopuoli
- bumpers-in-carrosseriekleur
- lichtmetalen-velgen
- metallic-lak
- parkeersensor-achter
- spiegels-in-carrosseriekleur
Sisustus
- lederen-bekleding
- lederen-stuurwiel
- sportstoelen
- stoelverwarming-voor
Valaistus
- mistlampen-voor
- verstelbare-koplampen
twee sleutels + NAP. leuke auto met weinig km en het dak functioneerd goed