| oma tunniste: | 6629 |
| Brändi: | Peugeot |
| malli: | 208 1.2 PureTech Active Navigatie Airco Cruise |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 60 kW |
| moottorin koko: | 1199 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 5 |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2018 / 5 (2018 / 5) |
| määräajoin hyväksytty: | 05-06-2027 |
| matkamittarin lukema: | 63.467 KM |
| : | € 3.850 |
| : | € 3.550  |
| : | € 2.934  |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | ARVONLISÄVERO. |
| väri-: | zwart |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 950 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 99 g/km |
| erityispiirteet: | Algemene informatie Merk: Peugeot Model: 208 Type: 1.2 PureTech Active Navigatie Airco Cruise Modelreeks: mei 2015 - jun. 2018
Technische informatie Koppel: 118 Nm Aantal cilinders: 3 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 50 liter Acceleratie (0-100): 12,2 s Topsnelheid: 175 km/u
Maten Afmetingen (LxBxH): 397 x 174 x 147 cm Wielbasis: 254 cm
Gewichten Laadvermogen: 596 kg GVW: 1.546 kg Max. trekgewicht: 1.150 kg (ongeremd 520 kg)
Interieur Aantal zitplaatsen: 5
Milieu Energielabel: B
Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 4,3 l/100km (1 op 23,3) Brandstofverbruik in de stad: 5,1 l/100km (1 op 19,6) Brandstofverbruik op de snelweg: 3,8 l/100km (1 op 26,3)
Historie Aantal eigenaren: 4
Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal
Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl
Rijdbare linker zijschade Alle airbags oke Compleet kenteken
Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl
Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden.
|
vaihtoehtoja
Turvatyynyt
- airbag-bestuurder
- airbags-voor
- airbags-voor-zij
Mukavuus (sisustus)
- Handsfree-bellen
- bandenspanningssensor
- boardcomputer
- cruise-control
- stuurbekrachtiging
- verstelbaar-stuurwiel
Mukavuus (ulkopuolinen)
- centrale-deurvergrendeling
- elektrisch-bedienbare-ramen-voor
- elektrisch-verstelbare-buitenspiegels
- verwarmde-spiegels
Ulkopuoli
- bumpers-in-carrosseriekleur
- getint-glas
- metallic-lak
- spiegels-in-carrosseriekleur
Sisustus
- bestuurdersstoel-in-hoogte-verstelbaar
Aansluiting USB
Achterbank in delen neerklapbaar
Achterbank neerklapbaar (gelijke delen)
Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
Airbag(s)
Airbag(s) hoofd achter
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) voor
Airbag(s) voor + zij
Airbag(s) voor + zij + overige
Alarm klasse 1(startblokkering)
Alarmsysteem
Armsteun
Audio
Bluetooth
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
centrale vergrendeling met afstandsbediening
Connected services
DAB+
Handsfree bluetooth
Hill hold
Hill hold functie
Hoofdsteunen achter
LED achterlichten
LED dagrijverlichting
Multifunctioneel stuur
Multimedia-voorbereiding
Navigatiesysteem full map
Radio
Radiovoorbereiding
stuur multifunctioneel
Stuur verstelbaar
Stuurwiel multifunctioneel
Telefoonintegratie premium
WiFi