
| Brändi: | Peugeot |
| malli: | 208 1.2PT 74kW Automaat Blue Lease Active |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 74 kW |
| moottorin koko: | 1199 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2021 / 7 |
| määräajoin hyväksytty: | 20-08-2027 |
| matkamittarin lukema: | 54.059 KM |
| : | € 4.850 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | grijs |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| paino: | 1.065 kg |
| vahingot: | bumper koplampen motorkap radiateur-kapot voorruit voorschade rechterschade wielophanging-rechts passagierairbag-stuk stuurairbag-stuk motor-loopt |
| erityispiirteet: | Wok Melding Geen INruil! |
