| Brändi: | Peugeot |
| malli: | 208 208 1.2 PureTech |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 60 kW |
| moottorin koko: | 1199 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 5 |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2018 / 4 |
| määräajoin hyväksytty: | 19-06-2026 |
| matkamittarin lukema: | 110.247 KM |
| : | € 3.400 |
| : | € 3.400  |
| : | € 2.900  |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | grijs |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| turvatyynyjen lukumäärä: | 6 |
| paino: | 950 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 99 g/km |
| vahingot: | achterscherm deur-achter deur-voor alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen Linker zijschade recht op zijn wielen.
|
| erityispiirteet: | compleet-kenteken Mooie nette 208 met linker zijschade.
Recht op zijn wielen auto kan zo rijdend mee naar huyis.
Met NAP en sleutels en boekjes.
bij 75.000 km distributie riem vernieuwd.
Bij export naar een land BINNEN EU nog 500 eur BPM terug te krijgen.
|
vaihtoehtoja
Viihde
- audio-cd-speler
- audio-stuurbediening
- aux-aanlsuiting-mp3-ipod
- navigatiesysteem
Mukavuus (sisustus)
- boardcomputer
- buitentemperatuurmeter
- cruise-control
- stuurbekrachtiging
- verstelbaar-stuurwiel
Mukavuus (ulkopuolinen)
- centrale-deurvergrendeling
- elektrisch-bedienbare-ramen-voor
- elektrisch-verstelbare-buitenspiegels
Myynti
- NAP
- boekjes-compleet
- sleutels-compleet
NAP
airco
naviagati
elektrische ramen
2 sleutels en boekjes aanwezig