
| oma tunniste: | 31935 |
| Brändi: | Peugeot |
| malli: | 3008 1.6 THP Automaat Clima Pano MOTORSCHADE GT |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 115 kW |
| moottorin koko: | 1598 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2010 / 11 |
| määräajoin hyväksytty: | 20-11-2026 |
| matkamittarin lukema: | 153.041 KM |
| : | € 1.550 |
| : | € 1.350 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | bruin |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.455 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 178 g/km |
| vahingot: | alle-airbags-oké chassis-oké coolers-oké staat-recht-op-de-wielen Interieur: geen gaten of beschadigingen vervangen: motor schade repareren: scherm links achter deukje |
| erityispiirteet: | compleet-kenteken |
Noordeinde 59a
2761BR Zevenhuizen/Moerkapelle (ZH)
Nederland
