
| oma tunniste: | 6626 |
| Brändi: | Peugeot |
| malli: | 3008 1.6 THP ST Automaat Glazen-Dak Navigatie Cruise |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 115 kW |
| moottorin koko: | 1598 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | automaat |
| määrä vaihdetta: | 6 |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2011 / 7 (2011 / 7) |
| määräajoin hyväksytty: | 29-07-2025 |
| matkamittarin lukema: | 263.624 KM |
| : | € 1.675 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | grijs |
| runko: | mpv |
| ovien lukumäärä: | 5 |
| paino: | 1.455 kg |
| Hiilidioksidipäästöt: | 178 g/km |
| erityispiirteet: | Algemene informatie Merk: Peugeot Model: 3008 Type: 1.6 THP ST Automaat Glazen-Dak Navigatie Cruise Modelreeks: mrt. 2010 - nov. 2011 Technische informatie Koppel: 240 Nm Aantal cilinders: 4 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 60 liter Acceleratie (0-100): 9,5 s Topsnelheid: 202 km/u Maten Afmetingen (LxBxH): 437 x 184 x 164 cm Wielbasis: 261 cm Gewichten Laadvermogen: 575 kg GVW: 2.030 kg Max. trekgewicht: 1.500 kg (ongeremd 750 kg) Interieur Aantal zitplaatsen: 5 Milieu Energielabel: C Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 7,7 l/100km (1 op 13,0) Brandstofverbruik in de stad: 10,7 l/100km (1 op 9,3) Brandstofverbruik op de snelweg: 6 l/100km (1 op 16,7) Historie Aantal eigenaren: 6 Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl In gebruikte staat Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden. |
Weibuorren 1A
9247AX Ureterp
Nederland
1.2T PureT 131pk 6-bak GT-Line - 54dkm nap - pano - sfeerverl - keyless - camera - line + side + front assist
