
| Brändi: | Peugeot |
| malli: | 307 1.6-16V NAVTECH |
| polttoainetta: | bensiini |
| teho: | 80 kW |
| moottorin koko: | 1587 KS |
| vaihdelaatikon tyyppi: | handgeschakeld |
| määrä vaihdetta: | 5 |
| alkuperää: | nl |
| Ensimmäinen rekisteröinti: | 2004 / 9 |
| määräajoin hyväksytty: | 01-04-2027 |
| matkamittarin lukema: | 198.833 KM |
| : | € 799 |
| ARVONLISÄVERO. / marginaali: | marginaali |
| väri-: | zwart |
| maalityyppi: | metallinen |
| runko: | hatchback |
| ovien lukumäärä: | 4 |
| turvatyynyjen lukumäärä: | 1 |
| paino: | 1.168 kg |
| vahingot: | gebruikssporen |
| erityispiirteet: | goedkope inruiler !! loopt en rijdt perfect gebruikerssporen naar leeftijd en kilometers auto met apk tot 04-2027 instappen en rijden nu voor een eenmalige en zeer scherpe vaste actie meeneemprijs zo mee dus bellen voor de laatste prijs en of bieden op deze auto heeft geen enkele zin. VASTE PRIJS ! FIXED PRICE ! FESTEN PREIS ! EXPORT PREIS ! |
Hogeweg 38
5715PV Lierop
Nederland
